Европа то си ти

Дана 17.11.2016.год. са почетком у 12х у нашој школи је одржано предавање у трајању од 2 школска часа од стране Европског Прогреса на тему бенефита које процес европских интеграција доноси младим људима у виду могућности за студентску размену, добијање стипендија и волонтирања у земљама ЕУ. У другом делу предавања се представила апликација “Европа за понети” и конкурс за средње школе за такмичење у знању о Европској Унији.

Овај догађај је део кампање “Европа то си ти” која се организује у оквиру развојног програма Европски Прогрес финансираног од стране Европске уније, Владе Швајцарске и Владе Републике Србије.