Full Width Blog

нов
22

Pola milijarde evra investicija u srpski IT

Pola milijarde evra investicija u srpski IT

By ucenici331 | Novosti iz IT sveta
DETAIL

prIpreMe_20232477356-1
By toshev7756 | Uncategorized
DETAIL
окт
27
окт
23

Информатор о раду

школске 2023/24. године . . .

By toshev7756 | Novosti
DETAIL
окт
10

NAGRADA ZA NAJBOLJU PRODUKCIJU FESTIVALA

Kрунска награда Републичког фестивала ученичког филма „Филић Филмић“ . . .

By toshev7756 | Novosti
DETAIL
окт
08

Музичка секција Средње школе на Сусретима младих певачких група у Тополи

На позив етномузиколога др. Јелене Јовановић, сарадника музиколошког института САНУ, млада певачка група састављена од чланова музичке секције Средње школе Брус и ученика са одсека за Српско традиционално певање Музичке школе у Брусу, коју води проф. Марија Милосављевић, гостовала је на 12. издању фестивала ''Сусрети младих певачких група Србије'', у оквиру манифестације ''Опленачка берба'' у [...]
By toshev7756 | Novosti
DETAIL

Veštačka inteligencija u društvenim predmetima

U obrazovanju za društvene predmete, umjetna inteligencija (AI) može biti korisna na različite načine. Evo nekoliko AI alata i tehnologija koje se mogu koristiti u nastavi društvenih predmeta: Važno je napomenuti da je pravilno obučavanje nastavnika ključno kada se uvode AI tehnologije u učionicu. Nastavnici treba da razumeju kako koristiti ove alate na efikasan način […]

By ucenici333 | Veštačka inteligencija
DETAIL

ChatGPT u obrazovanju

ChatGPT je došao da ostvari dugogodišnji strah čovečanstva od veštačke inteligencije i njegovog skorog preuzimanja sveta… samo, ko je znao da će to početi sa svetom umetnosti i književnosti. ChatGPT je bot veštačke inteligencije koji može da odgovara na pitanja i piše eseje i programira računare. Ali pazite koliko mu verujete. Šta je ChatGPT? U stanju […]

By ucenici331 | Veštačka inteligencija
DETAIL

Veštačka inteligencija u obrazovanju kroz prirodne nauke

U današnjem digitalnom dobu, veštačka inteligencija (VI) postaje sveprisutna i značajna u mnogim oblastima našeg života. Jedna od oblasti u kojoj VI ima ogroman potencijal je obrazovanje, posebno kada je reč o prirodnim naukama. Veštačka inteligencija može doneti brojne prednosti u podučavanju i učenju prirodnih nauka, stvarajući interaktivno, personalizovano i efikasno okruženje za učenike. Jedan […]

By ucenici332 | Veštačka inteligencija
DETAIL
сеп
22

Фото скица сутрашње стазе

АКЦИЈА ЈЕ ОБАВЕЗНА ЗА СВЕ УЧЕНИКЕ И НАСТАВНИКЕ СРЕДЊЕ ШКОЛЕ БРУС . . .

By toshev7756 | Novosti
DETAIL

Миодраг Мика Ђорђевић – Брус

Миодраг Мика Ђорђевић – Један неочекивани херој из БрусаПролазећи улицама неког града понекада се упите на који начин и по коме су добиле име. Тако многи пешаче улицом Мике Ђорђевића у Брусу а највероватније и не знају да је та улица добила име по једном од пионира филма на нашим просторима који је рођен у […]

By ucenici333 | IT odeljenje . Znameniti Brusjani
DETAIL
Page 1 of 4312345...102030...Last »